En İyi 15 Android Launcher Uygulaması 2019

admin

Administrator
Yetkili üye
Android Launcher uygulamaları, diğer uygulama türlerine göre çok daha çeşitli özelliklere sahiptir ve bu uygulamalarla telefonunuzu gerçekten harika bir görünüme ve deneyime dönüştürebilirsiniz. Şimdi en iyi Android Launcher uygulamalarına bir göz atalım!
Action Launcher

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyorAction Launcher uzun zamandır favori Android launcher uygulamaları arasındadır. Stok Android görünümü ile geliyor ancak bazı benzersiz üst özelliklere sahip. Quicktheme, arayüz renklerini duvar kağıdınıza göre özelleştirmenizi sağlar. Shutters, bir uygulamanın widget’ını ana ekranda bir ayar yapmadan kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca telefonunuzu Android Oreo‘ya daha çok benzetmek için tema ve özelleştirme öğelerine de sahiptir. Ayrıca simge paketi desteği, sık güncellemeler ve daha pek çok şey var.

ADW Launcher 2

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyorADW Launcher 2, stok Android ile daha iyi uyum sağlayan güncellenmiş bir arayüz içerir. Ek olarak, başlatıcı kısayolları, birçok özelleştirme seçeneği, uzantı ve diğer modern özelliklerin bir çoğu vardır. Ayrıca, kendi içinde en iyi widget desteğini de içeriyor. Ücretsiz olarak indirebilir veya pro sürümünü uygulama içi satın alma olarak
AIO Launcher

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyorAIO Launcher, birçok Android launcher uygulamasından farklıdır. Standart ana ekran birçok bilgi aracı ile doludur. En son mesaj ve cevapsız aramalarınız, medya oynatıcınız, sistem bilgileriniz (RAM, pil, depolama vb.) ve hatta haberler, döviz bilgileri, Twitter ve daha fazlası gibi şeyleri ana ekranda gösterir. Ücretli sürüm aynı zamanda Telegram ve diğer uygulamaların widgetları için entegrasyon da içermektedir. Çoğu özelliği ücretsizdir.
Hyperion Launcher

Fiyat: Ücretsiz · Uygulama içi satın alma içeriyor


Hyperion Launcher, Android launcher uygulamalarında yeni bir oyuncu. Action ve Nova gibi daha ağır launcherlar ile Lawnchair’ın stok Android deneyimi arasında bir yerde konumlanıyor. Arayüz bir sürü ekstra özellik ile şişirilmemiş. Yine de birçok özelleştirme özelliği vardır. Üçüncü parti simge desteği, bir simge şekil değiştirici, tema öğeleri ve diğer bazı yararlı özellikleri içerir. Google Feed’i destekliyor, ancak diğer çoğu launcher uygulamasında olduğu gibi ayrı bir indirme gerektiriyor. Yeni, ancak en iyi bir launcher uygulaması.
Lawnchair Launcher

Fiyat: ÜcretsizLawnchair Launcher, yeni Android launcher uygulamalarından biridir. Pixel Launcher‘ın görüntüsünü taklit eden açık kaynaklı bir proje. Pixel Launcher’a benzer birçok özellik barındırıyor. Bu özellikler arasında simge paketi desteği, Android Oreo kısayolları ve bildirim noktaları, Google Asistan entegrasyonu (isteğe bağlı ve ücretsiz eklenti ile), uyarlanabilir simgeler ve diğer çeşitli özelleştirmeler bulunur. Hala yeni ve beta sürümünde. Ancak, zaten çoğu launcherdan daha iyi çalışıyor. Ayrıca reklamsız veya uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz.
Lean Launcher

Fiyat: Ücretsiz

Lean Launcher, yine yeni bir Android launcherlardan bir tanesidir. Popüler ve yeniözelliklere eğilerek stok Android deneyimini sağlar. Buna bildirim noktaları, uygulama kısayolları, simge şekilleri, Google Asistan ve daha fazlası dahildir. Bu uygulama aynı zamanda bazı hafif özelleştirme özellikleri, kilitleme özelliği için çift dokunma ve daha fazlası ile birlikte geliyor. Bu nispeten yeni bir uygulama. Bu nedenle, muhtemelen hala düzeltilemsi gereken bazı hatalar çıkabilir. Ancak, uygulamanın yeniliği göz önüne alındığında bile, bu gerçekten çok iyi. Ayrıca, en azından tamamen ücretsizdir.
Lightning Launcher

Fiyat: Ücretli / 15,99 TLLightning Launcher, oldukça iyi, minimal bir Android başlatıcısı olarak kullanılır. En özelleştirilebilir Android launcherlardan biridir. Hala süper hafif. Ana ekranda neredeyse her şeyi değiştirebilirsiniz. Birden fazla durum için birden fazla ana ekran kümesine bile sahip olabilirsiniz. Belki de en eşsiz özelliği komut dosyası desteğidir. Lightning’in her türlü şeyi yapması için JavaScript’i kullanabilirsiniz. Ayrıca ek eklentiler, dil paketleri ve indirmek
Poco Launcher

Fiyat: ÜcretsizPoco Launcher, popüler ve nispeten ucuz bir akıllı telefon olan Pocophone’a özel bir başlatıcıdır. Bu oldukça temel özelliklere sahip bir launcher. Bir ana ekranda simgeler ve bir uygulama çekmecesi ile temel stok Android düzeni vardır. Ana ekran ızgarası ve uygulama çekmecesi arka planı gibi öğeleri özelleştirebilirsiniz. İsterseniz, uygulama çekmecesindeki simgeleri gizleyen bir gizlilik seçeneğine de sahiptir. Gerçekten basit bir şey isteyen düşük işlemci-ram donanımına sahip cihazlar için iyi bir seçenek.
Rootless Launcher

Fiyat: Ücretsiz


Rootless Launcher, 2018’de yenilenen iyi bir stok Android tarzı başlatıcı. Aslında oldukça basit bir deneyim. Stok Android görünümü ile bu görünümü tamamlayan bazı özelleştirme seçenekleri bulundurur. Özelliklerden bazıları arasında uyarlanabilir simge paketi desteği, simge şekli seçicisi, duvar kağıdınıza göre temalar ve arama çubuğunun konumunu değiştirebilmek gelir. Ayrıca Google Feed’in bu başlatıcı üzerinde çalışmasını sağlayabilirsiniz, ancak çoğu gibi ek bir eklenti indirme ve yükleme gerektirir. Bunun için talimatlar içeren web sitesi Google Play açıklamasında bulunmaktadır.
Smart Launcher 5

Fiyat: Ücretsiz · Reklam İçeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyorSmart Launcher 5, modern bir arayüz ile tema özellikleri, uyarlanabilir simgeler gibi modern özellikler ve daha fazlasını sunar. Hatta bir hava ve saat widgeti ile jest kontrolleri vardır. Nova Launcher veya benzeri launcherlar kadar güçlü değildir ancak, yeterli özelliklere sahiptir. Özelleştirme ve kullanılabilirlik söz konusu olduğunda doğrudan Action Launcher ve benzeri uygulamalar ile rekabet edebilir.
TSF Launcher 3D Shell

Fiyat: ÜcretsizTSF Launcher, eşsiz launcher uygulamalarından biridir. Tam hareket desteği de dahil olmak üzere çeşitli özelleştirmeler sunar. Gerçekten harika görünen birçok şey yapabilir. Ancak, diğer launcherlardan farklı birşey sunmuyor. Yine de kullanımı çok eğlenceli. Ekstra özelliklerden bazıları arasında 3D animasyonlar, sınırsız bir yükleme çubuğu, ana ekrandaki simgeler, araç gereçler ve daha pek çok şey gibi toplu seçimler bulunur. İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Ayrıca uygulama rozetleri ekleyen ekstra bir eklenti vardır.
 
Top