İngilizce Niche Kelimeler 2019

admin

Administrator
Yetkili üye
İngilizce Niche KelimelerNiche Kelimeler 2019 hedeflerimden biri, devam eden bir niş web sitesi fikirleri listesini tutmaktı. Bazıları kendim, diğerleri tarafından araştırılıyor ve birçoğunun orada ayrı web siteleri var. Mesele şu ki, bu fikirleri alabilir ve niş fikrini bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.


Ben çok araştırma yapmak o niş web sitesi fikirler gelir ve bu o araştırmanın devam eden bir liste olduğunda. Sonuç olarak, çoğu olmasa da, bugün yapabilseydim inşa edeceğim. İşte devam eden fikirler listem:

Niche Kelimeler Listesi

 1. Smart Kitchens
 2. Home Theater Sound Systems
 3. Baby Exercise Equipment
 4. Baby Bottles and Feeding Niche
 5. Baby Sleeping Equipment
 6. Face Mask Review Website
 7. Home Hair Cutting Kits
 8. Men’s Non-Facial Grooming Niche Site
 9. Niche Hair Care Website (Coloring/Dandruff)
 10. Subscription Review Website (Multiple Options Here)
Niche Kelimeler Listesi

 1. Home Safety Website
 2. Home Lighting Website (Indoor and Outdoor)
 3. Cashless Shopping and How to Website (Perhaps Focus on Utilizing Phones for Commerce and Review New Amazon Cashless Shopping)
 4. Vitamin Applications
 5. Airport Food Blog (Market Travel Related Programs)
 6. Unique Hotels (Focus on Airbnb and emerging unique hotel escapes)
 7. Anything Blockchain
 8. Website Focused on B2B Multi Login Tools *Google it!
 9. Cannabis Related Travel
 10. Personal Shoppers Review Site (think reviewing all of the services Kroger, Walmart and others are using right now)
Niche Kelimeler Listesi

 1. Restaurant Delivery Reviews (Think GrubHub)
 2. Automated Bookkeeping Industry Site
 3. Environmentally Friendly Home Brewing
 4. Anything 3D Printing Related!
 5. Rental Management Related Blog!
 6. Canned Wine Review Blog
 7. Disaster Relief Focused Blog
 8. Lifestyle Blog on Parents Retiring (think elderly care products and so on)
 9. Transcribing Software Focused Blog
 10. Recycled Materials for Home Products Site
Niche Kelimeler Listesi

 1. Smartphone and Tech Addiction Site
 2. Camper Innovative Products Blog (Think having a blog focusing on self-inflating campers, solar lights for campers, and so on)
 3. Candle Making Blog
 4. Beard Oil and Cleaning Website
 5. Home Made Baby Food
 6. Cell Phone Chargers (think more innovative ideas like wireless charging)
Niche Kelimeler Umarım bu devam eden niş web sitesi listesinin tadını çıkarmışsınızdır. Amacımız, niş web sitesi dünyasına damgasını vurmak için harika fikirler sunmaktır. Herhangi bir sorunuz olduğunda bana mesaj atmaktan çekinmeyin. Buna eklemeye devam edeceğiz!


Şimdi, daha önce de tartışıldığı gibi, Niş Konularını bulmak zor olabilir çünkü birçok insan belirli bir iletişim alanına odaklanır. Ancak, aslında birçok farklı türde Niş İnternet Sitesi vardır. Niş İnternet Sitelerinin türlerini listeleme özgürlüğünü aldım.


 • Ürün İncelemeleri :
 • Bu Niş Siteler, belirli ürünlere veya bir ürün yelpazesine odaklanmaktadır. Bu alanda birçok başarı gördüm. En iyi yöntemlerden biri, sorunu çözmek için ürünler gerektiren gerçek bir eyleme odaklanmaktır. Mükemmel bir yöntemdir, çünkü bir sorunu tartışırken, aslında sorunu çözmek için ürün incelemelerine odaklanıyorsunuz.
 • e-Kitaplar
 • e-Kitaplar zor olabilir çünkü normalde bir izleyici kitlesine sahip olmanız gerekir. Ancak, doğru yapılırsa, bununla başarı görebilirsiniz. Bir kez daha, insanların mali kaynaklarını düzenli tutma gibi bir sorununa odaklanabilirsiniz. Bu tür ipuçlarına ve püf noktalarına odaklanan kendi e-Kitabınızı geliştirebilirsiniz. Bu sadece bir örnek olmasına rağmen, eBook Niche Sitesi birçok kişi tarafından kanıtlanmış bir yöntemdir.
 • Web Sitesi Yorumları :
 • İngilizce Niche Kelimeler Bu ilginç bir tanesidir. Diğer web sitelerini inceleyen bir web sitesi mi geliştirdiniz? Hmmmm. Bu aslında harika bir fikir. Genellikle, bir tür ödeme şekli içeren web sitelerini incelemeye odaklanırsınız. Örneğin, Bulut Depolama Hizmetlerini incelemeyi seçebilirsiniz. Dropbox gibi her Cloud Storage şirketi için bir bağlı kuruluş bağlantısı eklersiniz. Bunun yeterince kullanılmamış bir alan olduğuna gerçekten inanıyorum.
 • Uygulamalar :
 • Tamam, yani bu bir Web Sitesinden daha az ve daha fazla ürün. Konuyla ilgili Uygulamaları tartışan bir Niş Web Sitesi oluşturabilirsiniz. Eğer bir tane geliştirmişseniz, kendi Uygulamanızı bile ekleyebilirsiniz. Bunu finansal uygulamalar için bir arkadaş tarafından yaptım ve çok başarılı oldu.
 • Yerel :
 • Bildiğimiz gibi, yerel şu anda çok büyük. Bir alandaki hizmetleri veya ürünlere tamamen ayrılmış web siteleri geliştirebilirsiniz. Doğru şekilde optimize edilmişse, bu oldukça iyi performans gösteren bir niş alanı olabilir. İnsanların aradıkları hizmetlerin tamamen yerel olduğunu anlamak önemlidir.

Şimdi, çok daha fazlası var ve sizi güncel tutmaya devam edeceğim. Sadece düşüncelerimi bilmeni sağlamak için biraz zaman ayırmak istedim. Niş Web Siteleri Küçük Nişlerden Daha Fazlasıdır . Sorularınız için benimle iletişim kurmaya devam edin. Dolu bir gelen kutusu eskiyor ama şimdilik, sanırım halledebilirim!
 
Top