1. Anasayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. WhatsApp Çöktü Instagram çöktü mü?

WhatsApp Çöktü Instagram çöktü mü?

WhatsApp Çöktü
Facebook ve Instagram bugün dünyadaki bazı kullanıcılar için kısmen kapalı görünüyor. Her iki platformu da açabilseniz de, herhangi bir platformda mesaj gönderemiyor veya alamıyorsunuz ve yeni içerik de gönderemiyorsunuz.

WhatsApp Çöktü Instagram çöktü mü?

WhatsApp Çöktü birçok insan için iyi göründü, ancak Paraguay, Hindistan, Bangladeş, Arjantin ve daha fazla kullanıcı mesaj gönderme ile ilgili sorunlar yaşadıklarına dikkat etti. DownDetector , Brezilya’dakilerin en ciddi kesintileri yaşadıklarını gösteriyor .

The Verge’de birden fazla hesabı test ettik ve mobil uygulamanın çalışmasına rağmen Messenger’ın masaüstüne yüklenemediğini gördük . Instagram daha da kötüydü: yayınlar yüklenmiyordu, Instagram Hikayeleri çöktü ve doğrudan mesajlar ve yeni içerik yayınlama düğmesi de çalışmıyordu. Facebook’un reklam bölümü de çalışmıyordu ve bir reklam almaya çalıştığınızda dahili bir hataya yol açtı.

WhatsApp Çöktü Instagram çöktü mü?

WhatsApp Çöktü Kullanıcılar kesintiyi belirttikten yaklaşık bir saat sonra, Facebook Twitter’a cevap verdi. Ayrıca “sorunun bir DDoS saldırısı ile ilgili olmadığını” belirtti.

Bazı kişilerin Facebook uygulama ailesine erişmekte zorlandıklarının farkındayız. Sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz.

Diğer kullanıcılar, Facebook’u Tinder veya Spotify gibi uygulamalara giriş yapmak için kullanmaya çalışmadığını da belirtti. Bunu yapmaya çalışmak, bu özelliğin şu anda mevcut olmadığını söyleyerek bir hataya yol açar. Spotify’da daha önce oturum açtıysanız, giriş bilgilerinizin hala geçerli olduğu görünür, ancak bir kez çıkış yaptığınızda, tekrar giriş yapamazsınız.

DownDetector’a göre , kesintiler çoğunlukla New England’da görünüyor; Teksas; Seattle, Washington; Peru dahil Latin Amerika’nın bir kısmı; Birleşik Krallık; Hindistan; ve Filipinler. Kullanıcılar, Kanada’daki Las Vegas’tan ve Türkiye’den gelen kesintileri de not etmek için yazdılar. Daha fazla bilgi edinmek için Facebook ve Instagram’a ulaştık.

Şimdi Oculus da aşağı gibi görünüyor. Kaliforniya’daki bir kullanıcı The Verge’e şöyle yazdı: “Hiç kimse Oculus mağazasından satın alınan çok oyunculu oyunlara giriş yapamaz. Oculus Ev ortamlarına da erişemiyorlar. ”Kullanıcılar ayrıca Oculus mağazasından oyun alamadıklarını da bildirdi

Makena Kelly ve Esther Cohen bu rapora katkıda bulunmuştur.

Güncelleme 13 Mart, 02:08 ET: Bu makale, Facebook’tan daha fazla ayrıntı ve yorum ile güncellendi. Görünen o ki, WhatsApp da bazı kullanıcılar için kapalı.

Güncelleme 13 Mart, 16:05 ET: Bazı kullanıcılar Oculus uygulamasının kapalı olduğunu ve oturum açma işlemlerinin Facebook üzerinden doğrulanması özelliğinin kapalı olduğunu bildirdi.

Tarihinde güncellendi Mart 14, 2019

Bu makale yardımcı oldu mu?

İlgili Makaleler

Yorum ekle