1. Anasayfa
  2. Google AdSense
  3. Google AdSense ile Para Kazanın

Google AdSense ile Para Kazanın

Google AdSense ile Para Kazanın Google evde çalışma işleri var mı? Google, çalışılacak en iyi şirketlerden biridir, ancak Google’da yasal olmayan bir sürü para kazanabileceğinizi iddia eden birçok dolandırıcılık vardır.

2009’da Google, ismini ve logosunu kullanarak dolandırıcılara karşı dava açtı, ancak bu dolandırıcıların durduğu anlamına gelmiyor. Dolandırıcılık nedeniyle, Google adını kullanan evde çalışma seçenekleri ararken dikkatli olmanız gerekir.

Google’ın adını veya logosunu kullanan dolandırıcılıkların çoğu, insanları Google’la çalıştıklarını veya Google’ın programı onayladığını düşünmeye itmek için yapar. Google, elbette değil. Bu dolandırıcılıkların tespit edilmesi kolaydır, çünkü çoğu evde çalışma dolandırıcılığı gibi, deneyimsiz büyük para vaat eder ve ayrıntılar konusunda belirsizdir. Dahası, parayı talep ediyorlar, bu da teklifin bir telekomünikasyon işi olmadığına dair bir ipucu.

Google, insanları Google Adwork, Google ATM, Google Biz Kit, Google Nakit, Google Nakit Seti Kazanın, Google Fortune, Google Pazarlama Seti, Google Karları, Google için Ev İşletme Seti, Google Başlangıç ​​Seti, Kolay gibi tekliflerden uzak durmaları konusunda uyarır. Google Kar ve Google İşleri. Bunların çoğu şimdi gitti, ancak diğerleri muhtemelen ortaya çıkacak.

Bu kitler, Google AdSense gibi bir programın kullanımıyla ilgili yasal bilgiler sağlayabilirken, Google adını kullanmaları onaylanmamıştır. Dahası, aldatıcı teklifler ve hype kullanıyorlar, çoğunlukla fazla ücret alıyorlar, gizli ücretler alıyorlar veya aylar geçtikçe faturalandırmaya devam ediyorlar ve iptal etmenin kolay bir yolunu sunmuyorlar.

Bu kitlerden birine rastlarsan, uzak durman daha iyi olur. AdSense’i ve bağlı kuruluş pazarlamasını nasıl kullanacağınızı ve aldatıcı veya diğer aldatmaca taktiklerini kullanmadığınız konusunda size öğretebilecek çok sayıda kitap, blog ve yasal program vardır

Google Ana Sayfa Bazında İşler

Google’daki ev işlerinden birçok çalışma olsa da, en sık reklamı yapılan “reklam kalitesi puanlayıcısı” dır. Ancak, Google çevrimiçi ve teknik bir şirkettir, bu da çoğu işin telekomünikasyona açık olduğu anlamına gelir. Google AdSense ile Para Kazanın

Evden Google’da meşru işler bulmak için istihdam ve kariyer sitesine gidin. Orada Google’ın kültürünü öğreneceksiniz ve Google’daki iş ilanlarını dünyanın her yerinde arayabileceksiniz. Bu bağlantı İngilizce’dir, ancak sitenin çeşitli dil sürümleri vardır.

İngilizce versiyonunda, sayfanın en üstündeki “İşler” sekmesine tıklayın. Oradan bir iş arama terimi ve yer girebilirsiniz. Denemek için evde iş arama terimleri arasında “telekomünikasyon” ve “uzaktan kumanda” bulunur.

İlgilendiğiniz bir ev merkezli konum bulduğunuzda, “Uygula” düğmesini tıklayın; çevrimiçi başvuru formuna yönlendirileceksiniz. Google AdSense ile Para Kazanın

Google AdSense ile Para Kazanın

Google üzerinden para kazanmanın bir başka yolu da AdSense programı. AdSense programı aracılığıyla, Google’ın Adwords programını kullanan işletmelerden reklam yayınlarını blogunuza veya web sitenize gönderebilirsiniz. Web sitesi ve blog sahiplerine, sitelerinden gelen her bir reklam tıklaması için ödeme yapılır; ancak, sitenizdeki reklamlara tıklayamadığınız gibi başkalarından da tıklatmalarını istemediğiniz gibi katı kurallar vardır.

Google, bir kuralı ihlal ederseniz affedilmez, bu nedenle kullanım koşullarını dikkatlice okuyun. Google AdSense ile Para Kazanın

Google’ın her tıklama için ne kazanacağınızı nasıl belirlediği bilinmiyor. Küçük olma eğilimindedir, ancak çok fazla trafik varsa, ekleyebilir. Kazanç eşiğiniz en az 100 ABD Dolarına ulaştığında Google, ayda bir kez çek veya doğrudan para yatırma yoluyla ödeme yapar.

Tarihinde güncellendi Mart 3, 2019

Bu makale yardımcı oldu mu?

İlgili Makaleler

Yorum ekle