1. Anasayfa
  2. Akıllı Telefonlar
  3. En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları 2019

En İyi Android Müzik İndirme Uygulamaları 2019

1. Soundcloud

Google Play’de En İyi Müzik İndirici Uygulamaları

Android Müzik İndirme Uygulamaları Neredeyse her gün soundcloud kullanıyorum ve çok seviyorum. Soundcloud, sınırsız müziğin olduğu en iyi müzik indirme uygulaması uygulamalarından biridir . En iyi diyorum, çünkü hak ediyor.

 

2. 4Shared Music

Müzik İndirme Uygulamaları SouldCloud’dan sonra ikinci uygulama, akıllı telefonunuzdan indirmek ve daha sonra çevrimdışı olduğunuzda onları çalmak için mevcut çok sayıda ses biçimine sahip 4Shared Music uygulamasıdır. Bu en iyi müzik indirme uygulamalardan biridir ve Android akıllı telefonunuzdan indirebilirsiniz. Tüm Android müzik çalar uygulamalarına benzer bir kullanıcı arabirimine sahiptir. 4Shared uygulamasında ücretsiz müzik de bulunabilir.

3. Google Play Musıc

Android Müzik İndirme Uygulamaları Google, insanlığın ilgisini çektiği her şeye el koyuyor ve önümüzdeki yıllar boyunca aynı şeyi yapmaya devam edeceği tahmin ediliyor. Tahmin edileceği gibi, Google Play Müzik de Google’ın bu zihniyetinin sonucu ya da stratejinin bir sonucudur. Google Play Müzik en iyi müzik indirme uygulaması, son şarkıların ve parçaların rakipsiz koleksiyonuna sahiptir. Google Play Müzik uygulaması, akıllı telefonunuzda bulunan tüm ses dosyalarını alabilir.

4. Rock My Run

Müzik İndirme Uygulamaları Tek yapmanız gereken oynatıcıyı açmak, kulaklıkları kulağınıza takmak ve çalışmaya başlamaktır. Uygulamadaki film müziği, çalışırken dayanıklılığı artırmak için mükemmeldir. Çalışırken indirip dinlemek için kullanılabilir.

5. Wynk

Wynk, en sevdiğiniz müzik uygulaması olabilir ama ücretsiz mobil bir uygulama değil. Tek ihtiyacınız olan şey mobil cihazlardaki abone planlarına göre abone olmak ve sınırsız müzik gezegenine girmek. Wynk uygulamasından en yeni, eski veya en sevdiğiniz müzik parçalarını çalabilir veya indirebilirsiniz.

6. Saavn

Saavn, yalnızca bir internet bağlantısı ile çalışan Android telefonlar ve tabletler için başka bir müzik akışı uygulamasıdır.

Google Play’de En İyi Müzik İndirici Uygulamaları

7. Gaana – Music Downloader App

Gaana, Hollywood ve Bollywood’dan parçalar içeren bir müzik indirici uygulamasıdır.

Tarihinde güncellendi Mart 2, 2019

Bu makale yardımcı oldu mu?

İlgili Makaleler

Yorum ekle