1. Anasayfa
  2. Google AdSense
  3. Adsense hesabı neden onaylanmaz?

Adsense hesabı neden onaylanmaz?

Adsense hesabı neden onaylanmaz? Cevaplamak ve başkalarına tanıklık etmek istediğim 2 temel soru olacak .. ve bunlar: Birincisi, Google, “kendi” alanlarına sahip olmayan bloglarda Adsense’i gerçekten onaylıyor mu? İkinci olarak, blogumun birkaç kez reddedildikten sonra onaylanması için ne gibi eylemler yaptım? Lütfen tüm bilgilerimi burada tecrübelerime göre temel aldığımdan emin olun.

Bu yüzden, aşağıdaki açıklamaların meşru olup olmadığını bilmiyorum, ancak blogumun diğer insanların bu konuda devam etmelerine yardımcı olabilecek şeylerin bir kanıtı olması için yeterli olduğunu düşünüyorum.

Adsense hesabı neden onaylanmaz?

İlk soruma verdiğiniz tepki “Ciddi misiniz?”, “Elbette yapıyorlar, Adsense düğmeleri blogspot platformunda bir nedenden dolayı var” gibi olabilir. Buradaki asıl mesele kavramsal olarak mümkün olmasıdır. Ancak bu konunun ifadesi olabilecek tek bir blog spotunu hatırlayamıyorum.

Bir yıl önce gördüm ama ona ne olduğunu bilmiyorum, ama şimdi gitti. Bu, artık Google Adsense programından onaylanmamın son itirazımın alındığı e-postayı alma konusunda çok mutlu olmamın nedenlerinden biri. Şu an okuduğunuz bu blogun, gerçekten mümkün olduğuna dair canlı bir ifade. Sadece hayal edin, 2013 yılına kadar bloglamaya başladım. Bu s.i.x. yıl önce – Ne tarih doğru?

Ve şimdi, daha önemli bir konu için,

Google Adsense Bu arada birden çok kez reddedildi .. sadece bir şeyi temizlemek için değil. Ve böylece, aşağıdakileri uygulayan programı uygulamadan önce sahip olmam gereken temel şeylerin farkındaydım:

– Tabii ki kendi geçerli ve canlı blogunuz veya web siteniz
– BENZERSİZ içeriğe sahip olmalı
– En az 18 yaşında olmalısın
– Blog’un dili Google tarafından desteklenmeli
– Blogunuzun trafiği önemli miktarda (Google’ın yalnızca bildiği) olmalı

Dikkate almanız gereken diğer hususlar,

 

Google Adsense’ın genellikle birçok kişi tarafından gözden geçirilen yönergeleri ve politikularıdır. Bunlar:

* Alanınızın yaşı VE site mülkiyeti en az 6 mos olmalıdır.
* İçeriğiniz, çocukların görebileceği kadar iyi olmalıdır

Buradaki yakalamak, bunlardan bazılarının niceliksel değil niteliksel olduğu.

> Sitenin kullanım kolaylığı – Sayfalar arasında gezinmek kolay olmalı
> Verinin Düzeltilmesi / Bilginin Güvenilirliği

Adsense hesabı neden onaylanmaz?

Reddedildikten sonra ne yaptım?

Gözden Geçirme ve Uygulama – Zaten geçtiğimi bildiğim şeyleri atlayacağım

1. İçeriğin benzersizliği, intihal ihtimaline karşı sahip olduğum TÜM sayfaları kontrol etmek için çaba sarf ettim. Diğer sitelere çok benzeyen her bir cümleyi ve cümleyi yeniden düşünüyorum. İnternette size yardımcı olabilecek birçok site ve program var.

2. Sitenin kullanım kolaylığı, sayfalarımdaki HER bağlantının çalıştığından emin oldum. Ve mümkün olduğunca sitemden çıkan bağlantıları en aza indirgeyin. Varsa, başka bir sekmede açma seçeneğini belirlemeliyim.

– Bunun gerçek olup olmadığını bilmiyorum ama geçmişte bazı başarılı blogcular sitenizin kendi şart ve koşullarına sahip olmanın sitenizin onaylanma olasılığını artırdığını söyledi. Birini koymakta bir zararı olmadı, ben de yaptım.

3. Blogun sahipliğini başka bir e-postaya aktardım. Gerçekten anahtar olabilir. Bunu yalnızca adsense programının onaylanması için tasarlamadım, ancak bunu yeni bir başlangıç ​​yapmak istediğim için yaptım. Aslında sıfırdan yeni bir blog oluşturmayı ve eskisini silmeyi düşündüm (şu an okuduğunuz bu gerçek blog). Evet, o noktaya ulaştım millet. Ama aynı blogu sürdürmeye başladım ve yazma dürtüsüne ihtiyacım olduğunda ona daha fazla mesaj ekledim.

4. Sadece kişisel bir ipucu: Google’ın kalite kontrolörü olduğunuz ve blogunuz veya web siteniz olmadığı kendi durumunuzu belirtin. Standartlarınızı geçerse, bu geçerli buton ile ateşleyin.

Tarihinde güncellendi Mart 3, 2019

Bu makale yardımcı oldu mu?

İlgili Makaleler

Yorum ekle